Slapukų politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-10-05

Šioje slapukų politikoje (toliau – Slapukų politika) Jums pateikiame informaciją, kaip Jolanta Beniušytė, individualios veiklos pažymos Nr. 1166633 (toliau – Duomenų valdytojas) tvarko slapukus https://www.gargzdapilis.lt internetinėje svetainėje.

Su Duomenų valdytoju galite susisiekti šiais kontaktais:

Tel.: +(370) 685 66167
El. paštas: info@gargzdapilis.lt
Adresas: Žalgirio g. 5, Gargždai, Klaipėdos r. sav., LT-96120 Lietuva

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos į jūsų kompiuterį įdeda jūsų lankomos svetainės. Svetainėse naudojami slapukai, siekiant padėti vartotojams efektyviai naršyti ir atlikti tam tikras funkcijas.

Slapukus, kurių reikia, kad svetainė tinkamai veiktų, leidžiama nustatyti be jūsų leidimo. Visi kiti slapukai turi būti patvirtinti, kad juos būtų galima nustatyti naršyklėje.

Kaip naudojame slapukus?

https://www.gargzdapilis.lt internetinėje svetainėje naudojami tik pirmosios šalies slapukai. Šiuos slapukus nustato ir kontroliuoja Duomenų valdytojas, o ne išorės organizacija.

Būtinieji slapukai

Griežtai būtinieji slapukai leidžia naudoti pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip vartotojo prisijungimas ir paskyros valdymas. Svetainė negali būti tinkamai naudojama be griežtai būtinų slapukų.

Analitiniai slapukai

Šios rūšies slapukus naudojame tik vidaus analizės tikslais, kad galėtume tobulinti visiems naudotojams teikimas paslaugas. Analitiniai slapukai saugo informaciją apie tai, kai naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai. Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją. Visa šių slapukų renkama informacija yra anoniminė.

Be to, šiais duomenimis nesidalijama su jokiomis trečiosiomis šalimis ir jie nenaudojami jokiu kitu tikslu. Anoniminiais statistiniais duomenimis gali būti dalijamasi su rangovais, vykdančiais komunikacijos projektus pagal sutartis su Komisija.

Tačiau naudotojai gali atmesti tokius slapukus pirmame aplankytame puslapyje pateikiamoje slapukų juostoje.

Kaip galima tvarkyti slapukus?

Slapukų šalinimas iš savo įrenginio. Visus slapukus iš naudotojo įrenginio galima pašalinti išvalant naršymo istoriją naršyklėje. Tokiu būdu bus pašalinti visi visų aplankytų svetainių slapukai.

Konkrečios svetainės slapukų tvarkymas. Norint išsamiau kontroliuoti konkrečios svetainės slapukus, reikėtų patikrinti savo pasirinktos naršyklės privatumo ir slapukų nustatymus.

Slapukų blokavimas. Naujausiose naršyklėse galima nustatyti, kad jūsų įrenginyje nebūtų išsaugomi jokie slapukai, tačiau tuomet gali tekti patiems koreguoti kai kurias parinktis kiekvieną kartą apsilankius svetainėje ar puslapyje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali iš viso tinkamai neveikti (pvz., prisijungimas naudojant profilio duomenis).

Mūsų analitinių slapukų valdymas. Savo parinktis dėl https://www.gargzdapilis.lt internetinės svetainės slapukų galima tvarkyti šioje sekcijoje.