Gargždapilis – tai istorijos.
Žmonės, gamta, kultūra, kelionės.

Straipsniai

Visi įrašai
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Redaktorės žodis

Apie Gargždapilį

„Gargždapilis“ - tai interneto svetainė, kurios pavadinimas, sudarytas iš žodžių: Gargždai ir pilis. Gargždai – tai nuostabus mano vaikystės miestas, kurį supa Minijos upė, piliakalnis. Įsivaizduoju, jog stoviu ant piliakalnio, plačiai žvelgiu į pasaulį, jį stebiu ir pasakoju įvairias istorijas.

„Gargždapilio“ idėja – tai pagarba žmogui ir aplinkai. Visi mes esame lygūs ir visų mūsų vieni namai - mus supanti gamta.

„Gargždapilis“ yra pelno nesiekianti žiniasklaidos priemonė. Čia rasite šviečiamojo pobūdžio publikacijų ir naujausios informacijos apie gamtą, klimato kaitą, mokslą, sveikatą, keliones, kultūrą, žmones.

Su meile ir pagarba - pasirašo Jolanta Beniušytė
Gargždų gamtos kraštovaizdis. Miškai ir pievos matomos iš aukštai
Jolantos Beniušytės portretinė nuotrauka
Lietuvos pajūrio kopos ir dangus
Jolanta Beniušytė apsupta žalumos, stovi ant tako vedančio į Klaipėdos pajūrį

Atviri visiems

„Gargždapilis“ yra pirmoji, nors dar mažytė žiniasklaidos priemonė Lietuvoje, įgyvendinusi fundamentalų, visus standartus atitinkantį, aukščiausio lygio prieinamumą. Šis siekis gimė iš noro solidarizuotis su negalią turinčiais žmonėmis, ir prisidėti mažinant socialinę atskirtį mūsų visuomenėje.

Svetainės publikacijos prieinamos žmonėms su įvairiomis negaliomis bei sutrikimais, įskaitant regos, klausos, motorikos, kognityvinių funkcijų sutrikimus. Svetainės turinys be jokių trukdžių pasiekiamas naudojantiems ekrano skaitymo programas.

Kviečiame Jus leistis į kelionę kartu su „Gargždapiliu“, tapti nuolatiniais „Gargždapilio“ skaitytojais, autoriais, rėmėjais, dalintis savo „žaliomis“ (ir ne tik) istorijomis, idėjomis ir mintimis.​​ ​​

Kontaktai

„Live your life first, then blog about it”
Jolanta Beniušytė
vŠĮ „GARGŽDAPILIS"
DIREKTORĖ
info@gargzdapilis.lt
Tel. (0 685) 66167
Ačiū! Jūsų žinutė buvo sėkmingai išsiųsta!
Ups! Kažkas nutiko išsiunčiant formą. Prašome pabandyti dar kartą.

Naujienlaiškis

„Gargždapilio“ naujienlaiškis - kartą per mėnesį! Nepraleiskite įdomiausių temų, prenumeruokite! Gamta, žmonės, kultūra, kelionės.